Bez kategorii

Wszystko zaczyna się od sprzątania!

Jedenaście pierwszych dni stycznia już za nami. Jedenaście dni na planowanie lub realizowanie noworocznych postanowień. Jak Ci idzie ich realizacja?

Obiecałaś sobie ćwiczenia w domu, ale nie możesz znaleźć maty? Obiecałaś sobie zdrowsze odżywianie, ale pojemniki na jedzenie masz w szafce na górze, a przykrywki w ostatniej szufladzie koło lodówki? A może chciałaś mieć spokojniejsze poranki, wstajesz 10 minut wcześniej, ale znalezienie w szafie odpowiedniego ubrania trwa zbyt długo?

Moim zdaniem wszystko zaczyna się od sprzątania. Nie da się zrealizować postanowienia „jeden dzień w tygodniu – relaks z książką i kakao” zabałaganionej sypialni, nie da się zrealizować postanowienia „będę się częściej malować” jeśli kosmetyczka pełna jest pokruszonych cieni i zaschniętego tuszu, o którym zapomniałaś. To wszystko trzeba posprzątać!

Pomogę Ci się z tym uporać! Wspólnie zrobimy porządki, przekopiemy się przez szuflady, regały, szafy i półki. Pomogę Ci podjąć decyzję co można zrobić z niepotrzebnymi rzeczami, a potem zrobię to wszystko za Ciebie! Przekażę potrzebującym instytucjom lub osobom, wystawię na sprzedaż, lub wyrzucę. Dzięki mnie pozbędziesz się rzeczy, zaoszczędzisz czas, sprzedasz to, czego nie używasz. Razem ze mną z Twojego domu znikną wszystkie niepotrzebne rzeczy!

Serdecznie zapraszam do kontaktu – midimalizm@gmail.com