Gdzie sprzedawać?

SZAFA PARTY Komis-Butik

Jeśli szukacie miejsca, w którym sprzedawane są rzeczy z drugiej ręki, ale świetnej jakości i w bardzo dobrym stanie – serdecznie polecam Wam ten butik. Jeśli macie na sprzedaż takie ubrania – to jest właśnie miejsce, w którym możecie je w bardzo wygodny sposób wystawić na sprzedaż.

Szafa Party Komis-Butik nie ma wad. Zarówno kupujące, jak i sprzedające tam osoby zostaną potraktowane z najwyższą starannością i bardzo serdecznie polecam Wam to miejsce.

Szafa Party Komis-Butik to miejsce, które Właścicielka, Pani Agnieszka, założyła z pasji do ponadczasowej mody i doskonałej jakości – w myśl zasady zgodnie z którą jakość nigdy nie wychodzi z mody. Można tam wystawić na sprzedaż damskie ubrania w dobrym gatunku, ciekawych fasonach i super stanie. Każda rzecz wystawiana na sprzedaż jest poddawana ocenie Właścicielki, która jest świadoma tego, że nie każda marka – nawet ta droga – gwarantuje dobrą jakość.

 

Co zrobić, by wystawić rzeczy na sprzedaż w Szafa Party?

Musisz zawieźć rzeczy do komisu (najlepiej wcześniej się umówić). Mieści się on w Warszawie przy ulicy Powsińskiej 106 (Sadyba). Przyjęcie rzeczy odbywa się na podstawie umowy, więc weź ze sobą dowód osobisty. Ustal ceny – jeśli masz wątpliwości, Właścicielka Ci w tym pomoże. Komis do ustalonej przez Ciebie ceny dolicza marżę w wysokości 40 %. Towar przyjmowany jest na czas 30 dni. Pani Agnieszka dba o piękną ekspozycję nie tylko w Butiku. Na profilu na Facebooku Szafa Party Komis-Butik tworzy piękne kompozycje z ubrań, dzięki czemu można oglądać je nie tylko na miejscu. To przyciąga Klientki! Same zobaczcie:

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozliczenie umowy następuje po jej zakończeniu, w gotówce. Sprzedający otrzymuje kwotę, za jaką wstawił rzeczy do komisu.

Po zakończeniu umowy należy odebrać niesprzedany towar w ciągu 10 dni roboczych. Szczegółowo reguluje tę kwestię regulamin, który jest dostępny na profilu na Facebooku (link do profilu) . Jeśli rzecz jest droższa, markowa i masz do niej paragon – możesz go przekazać. Jeśli nie – towar zostanie poddany weryfikacji. W razie
wątpliwości co do oryginalności wyrobu, rzecz nie zostanie przyjęta.

 

Rady dla sprzedających?

Najszybciej sprzedają się rzeczy świetnej jakości, latem hitem jest len i jedwab, a zimą wyroby z kaszmiru i wełny. Dużym powodzeniem cieszą się dodatki – torby ze skóry naturalnej, kaszmirowe szale i jedwabne apaszki.
Najdłużej na nową właścicielkę czekają rzeczy w rozmiarach XS i S, dobrze sprzedają się ubrania w rozmiarze powyżej 42. Klientki szukają ładnych rzeczy w takich rozmiarach, a tzw. „normalne” sklepy nie mają dla nich ciekawej oferty.

Co na pewno nie zostanie przyjęte? Rzeczy ze sztucznych tkanin typu poliester i akryl, a także wyrobów z tzw. ekoskóry. Skład materiału jest zawsze poddawany ocenie.

Jeśli w czasie oglądania rzeczy, które chcecie sprzedać Właścicielka powie, że czegoś nie przyjmie – nie miejcie jej tego za złe. Doświadczenie robi swoje – Pani Agnieszka doskonale wie, co się sprzedaje. Po co robić Wam złudną nadzieję, że się uda? Ta szczerość jest niezwykle cenna, i przekazywana w bardzo delikatny sposób.

 

To miejsce jest perełką na mapie Warszawy. Właścicielka zadbała o to, by i sprzedające, i kupujące tam osoby miały pewność wysokiej jakości usług.