Bez kategorii

Poszukiwaczka, wiedząca czy żałująca?

Komu może być potrzebne moje wsparcie i wspólne zrobienie porządków? Przedstawię Wam kilka typów:

Po pierwsze – poszukiwaczkom. Tym, które co rano szukają notesu, kluczyków do samochodu, książki lub szminki. Te rzeczy nie mają swojego miejsca, więc mogą być wszędzie, co nie ułatwia sprawy. Poszukiwaczce pomogę uporządkować przestrzeń tak, by zyskała miejsce na używane codziennie rzeczy. Jeśli Twoim problemem jest szukanie rzeczy w szufladach i komodach – bo dokumenty porozrzucane są po całym domu zamiast leżeć posegregowane w teczkach – zajmiemy się tym! Niepotrzebne zniszczymy, a potrzebne – uporządkujemy tak, byś zawsze wiedziała gdzie co jest i gdzie co odłożyć, by ta sytuacja się nie powtórzyła.

Po drugie – wiedzącym. Tym, które mają już wiedzę, ale nie mają czasu na praktykę. Te osoby mają świadomość o otaczającym je nadmiarze, ale porządki planują na następną sobotę. Rano okazuje się, że jest dużo rzeczy ważniejszych, więc odkładają je na za tydzień. Nie zaczynają z przerażenia nad ogromem prac lub nie planują w ogóle, bo nie wiedzą jak ugryźć ten temat. Tym osobom pomogę sobie z tym poradzić! Co cztery ręce to nie dwie, co dwie głowy to nie jedna! Przy mnie nie będziesz mogła utknąć na pudle z pamiątkami znalezionym w pierwszej szufladzie. Przywiozę ze sobą niezbędne narzędzia, i wspólnie uporamy się z tym raz dwa!

Po trzecie – żałującym. Tym, które trzymają rzeczy bo żal je wyrzucić. Nie używają kwiatowych perfum, nie czytają krwawych kryminałów ani nie noszą wiszących kolczyków – ale dostały je od kogoś lub same kupiły z myślą o zmianie, ale te przedmioty leżą nieużywane w szufladzie. To zaś, czego używają na co dzień jest z braku miejsca rozproszone w chaosie. Pomogę w znalezieniu tym rzeczom nowego domu. Pewność, że trafią do kogoś, kto będzie ich używał ułatwi decyzję o rozstaniu.

Jeśli jesteś jednym z tych typów – zapraszam do kontaktu! Wspólnie uporządkujemy przestrzeń wokół Ciebie, a niepotrzebne rzeczy znikną razem ze mną. To ja zajmę się ich wyrzuceniem, przekazaniem potrzebującym lub sprzedażą. To ja zrobię im zdjęcia i wystawię ofertę, to ja wyślę do kupującego; to ja znajdę odbiorcę tego, czego chcesz się pozbyć. Tobie pozostanie otoczenie z tymi rzeczami, które mają się tam znaleźć!

Zapraszam do kontaktu – midimalizm@gmail.com